Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету, що надходять у порядку відшкодування витрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва

Р І Ш Е Н Н Я

від 17.08.2017 року № 12 -18/2017

м.  Волочиськ

Про затвердження Порядку використання

коштів районного бюджету, що надходять

у порядку відшкодування витрат

сільськогосподарського та

лісогосподарського виробництва

З метою залучення коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва до районного бюджету та їх цільового використання, керуючись ст. ст. 64, 89, 91 Бюджетного кодексу України, ст. 209 Земельного кодексу України, ст. ст. 10, 20 Закону України «Про охорону земель», п. 21 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Порядок використання коштів районного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва (далі – Порядок) (додається).

2. Рекомендувати Волочиській міській, Війтовецькій і Наркевицькій селищним об’єднаним територіальним громадам та сільським радам:

2.1. У разі надходження коштів до відповідних бюджетів за відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва розробити та затвердити аналогічний Порядок.

2.2. Спільно з відділом у Волочиському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області надавати районній державній адміністрації пропозиції щодо виділення асигнувань на фінансування заходів за рахунок коштів районного бюджету, визначених Порядком, відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села.

 

Голова ради                                                       С.Пазюк