Погода
Погода у Волочиську

вологість:

тиск:

вітер:

Про звернення депутатів фракції районної організації Радикальної Партії О.Ляшка та фракції районної партійної організації ВО «Батьківщина»

Р І Ш Е Н Н Я

від 22.09.2017 року № 2-19/2017

м.  Волочиськ

Про звернення депутатів фракції районної організації

Радикальної Партії О.Ляшка та фракції районної

партійної організації ВО «Батьківщина»

Розглянувши лист-звернення депутатів фракції районної організації Радикальної Партії О.Ляшка та фракції районної партійної організації ВО «Батьківщина», з метою недопущення соціальної напруги у Волочиському районі в зв’язку з початком будівництва храмової споруди УПЦ Московського патріархату, керуючись п.9 ч.1 ст.43, ч.8 ст.49  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати рішення Волочиської міської ОТГ №129-28/2017 від 08.09.2017 року «Про звернення щодо скасування дії містобудівних умов та обмежень та зупинення будівництва за адресою м.Волочиськ вул. Котляревського, 9».

2. Рішення направити до:

  • Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області щодо скасування дії містобудівних умов та обмежень та зупинення будівництва за адресою м.Волочиськ вул. Котляревського, 9;
  • Головного управляння Держгеокадастру у Хмельницькій області щодо здійснення перевірки дотримання вимог земельного законодавства при використанні земельної ділянки під будівництво.

3. Звернутись до Волочиського відділення поліції щодо з’ясування наявності правовстановлюючих документів на нерухоме майно та дозвільних документів на забудову.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради С.Сутого та постійну комісію районної ради з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями (голова М.Горобець).

 

Голова ради                                        С.Пазюк