Про зміни в персональному складі постійних комісій.

Р І Ш Е Н Н Я

від 29.09.2016 року № 12-8/2016

м.  Волочиськ

Про зміни в персональному складі

постійних комісій.

         Відповідно до частини 3 статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 18 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, керуючись Положенням про постійні комісії районної ради, затвердженим рішенням районної ради від 19 листопада 2015 року № 6-1/2015 „Про затвердження положення про постійні комісії районної ради”, враховуючи висновки постійної комісії з питань законності,депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади,місцевого самоврядування,політичними партіями та громадськими організаціями, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до персонального складу наступних постійних комісій районної ради, затверджених рішенням районної ради від 19 листопада 2015 року № 4-1/2015 „Про затвердження персонального складу та голів постійних комісій районної ради”, а саме:

- вивести Сутого Сергія Володимировича із складу постійної комісії з питань законності,депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування,політичними партіями та громадськими організаціями в зв’язку з обранням його заступником голови районної ради;

- вивести Вдовина Олександра Дмитровича із складу постійної комісії з питань сімї,молоді,спорту та туризму в зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата районної ради;

- ввести Стецюка Олега Васильовича в склад постійної комісії з питань законності,депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади,місцевого самоврядування,політичними партіями та громадськими організаціями в зв’язку з визнанням його повноважень  депутата районної ради.

2. Затвердити новий кількісний склад  постійної комісії районної ради з питань сімї, молоді,спорту та туризму в кількості 5 депутатів.

3. Обрати головою постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади,місцевого самоврядування,політичними партіями та громадськими організаціями депутата районної ради Горобця М.В.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Сутого С.В.

 

Голова ради                                                С.Пазюк