Бабій Іван Дмитрович

Бабій Іван Дмитрович народився 26 січня 1956 р. в с. Куманів Городоцького району, Хмельницької області.

У 1982 р. отримав диплом Кам’янець - Подільського сільськогосподарського інституту  за спеціальністю «Механізація сільського господарства» та здобув кваліфікацію «Інженер-механік».

З 1982 року працював інструктором із механізації в колгоспі «Іскра» с. Хоптинці Городоцького району, а через три роки – він уже головний інженер колгоспу імені Котовського села Соломна.

Сільське господарство міцно увійшло в його трудову біографію: у 1992 році Іван Дмитрович очолив сільськогосподарське товариство імені Шевченка у селі Великі Жеребки, і на цій посаді працював майже 10 років. У 2011 році став керуючим сільськогосподарською дільницею ПП «Аграрна компанія 2004» у селі Попівці, на цій посаді працює і по сьогодні.

Іван Дмитрович переконаний, що реформи на селі розпочнуться тоді, колі сільськими справами опікуватимуться справжні господарі, професіонали, яким влада довірятиме і не перешкоджатиме у діяльності. Він впевнений, що відродження що відродження починається із своєї рідної землі, із виконання святого обов’язку перед нею. Цей обов’язок він сумлінно виконує впродовж усіх років роботи в аграрному секторі.

У 2016 році указом Президента України, за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю Івану Дмитровичу було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства».