Байда Леонід Миколайович

Леонід Миколайович Байда – помічник народного депутата України В. Амельченка (Радикальна партія О. Ляшка), а також голова Волочиської районної організації Радикальної партії О. Ляшка.

Народився Леонід Миколайович 2 жовтня 1951 року в с. Куровечка, Волочиського району.

Після закінчення школи навчався у Кам'янець-Подільському будівельному технікумі за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво», а згодом і у Львівському політехнічному інституті на заочній формі навчання.

Свою трудову діяльність розпочав майстром у Шепетівській ПМК - 10 тресту «Хмельницькпромбуд» на будівництві другої черги Полонського фарфорового заводу. Працював також інженером з технагляду Волочиського відділу капітального будівництва, виконробом Волочиської дільниці Львівського «Електронбуду», начальником будівельної дільниці Волочиської райсільгоспхімії, інженером-будівельником міжколгоспного будівництва.

З 2006 по 2007 рік займав посаду технічного директора ТОВ «МОНИС» у м. Хмельницькому, а з 2008 по 2010 рік – головного інженера ПП «Хмельницькмонолітбуд» (м. Хмельницький).

Починаючи з 2011 року і по сьогоднішній день – фізична особа-підприємець у сфері будівельного інжинірингу.

Леонід Байда член ГО «Майдан Волочиського району», активний учасник акцій протесту на Майдані Незалежності у м. Києві та Революції Гідності.

Член президії районної ради.Член Постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва. Також  - голова робочої групи районної ради з розробки регламенту.

Одружений.

Леонід Миколайович, як і усі щирі патріоти України мріє, щоб його країна була вільною, розвиненою, європейською, а її населення було щасливим і заможним.

Переконаний, що зміни і реформи в Україні мають впроваджуватися обов'язково, але виключно на благо України та її народу. Вважає, що найважливішими реформами у державі мають бути реформи, спрямовані на підтримку і розвиток села, аграрного сектору та сільгоспвиробників, розбудову економіки країни та створення робочих місць, забезпечення якісної доступної медицини населенню і розвиток спорту, задля здоров'я української нації.

Волочиська районна організація Радикальної партії О. Ляшка вперше на теренах Волочиського району взяла участь у місцевих виборах, в результаті чого у районній раді та Волочиській міській раді об’єднаної територіальної громади є по три представники від партійної організації. 

Волочиська районна партійна організація Радикальної партії О. Ляшка поставила перед собою першочергові завдання: дотримання законності та правопорядку у районі, очищення влади від «елементів» минулої влади, які своїми діями завдали шкоди району, захист громади від свавілля влади.