Безкоровайна Неля Петрівна

Неля Петрівна Безкоровайна – секретар постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села, секретар лічильної комісії районної ради. Член депутатської фракції районної ради від  районної партійної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина».

Народилася Неля Петрівна 17 травня 1965 р. у с. Завалійки, Волочиського р-ну, Хмельницької обл..

Після закінчення у 1982р. Маначинської загальноосвітньої школи, поступила  в Хмельницьке кооперативно-технічне училище, яке за спеціальність «повар-кондитер-продавець», яке успішно закінчила у 1984 р.

З 1984 по 1986 рр. навчалася в Хмельницькому кооперативному технікумі за спеціальністю «промисловість та продовольчі товари».

Трудову діяльність Неля Петрівна розпочала поваром у Волочиському «КООП», після чого працювала також завгоспом Війтовецького дитячого садка. Пізніше і бухгалтером в СФГ «Вавінелла». З 2006 р. – приватний підприємець.

З 2012 р. і по сьогодні – голова СФГ «Вавінелла» ( с. Завалійки). Також на даний час Неля Петрівна працює продавцем у магазині с. Завалійки.

Неля Петрівна вдова, сама виховує сина Вадима.  

Неля Безкоровайна переконана, що якби депутати усіх рівнів виконували свої передвиборні обіцянки, то у нашій країні жилося б набагато краще, адже депутат просто зобов’язаний дбати про свої виборців, захищати їхні інтереси, допомагати вирішувати важливі нагальні питання. Саме такого принципу Неля Петрівна, як депутат районної ради, дотримується у своїй депутатській діяльності.

Також Неля Петрівна вважає, що для виведення країни з кризи, побудови нашого європейського та заможного суспільства, депутати усіх рівнів мають працювати для цього щоденно та сумлінно, поважати один одного, дослухатися до думки своїх колег і понад усе у своїй діяльності, ставити інтереси виборців та всього українського народу.