Брень Валентина Володимирівна

Валентина Володимирівна Брень – член постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, член депутатської фракції районної ради від районної організації політичної партії «Поруч».

Народилася Валентина Володимирівна 13 квітня 1964 р. в селі Ріпна, Волочиського р-ну, Хмельницької обл.

У 1983 р. здобула повну вищу освіту, закінчивши Кам’янець – Подільський державний педагогічний інститут імені В. П. Затонського за спеціальністю «Російська мова та література».  По кваліфікації « Вчитель російської мови і літератури та звання вчителя середньої школи».

Трудова діяльність розпочала по спеціальності. Працювала вчителем російської мови та літератури Ріпнянської восьмирічної школи, невдовзі і в Волочиській восьмирічній школі № 4 та Волочиській восьмирічній школі № 5, Волочиській загальноосвітній школі № 5 I - III ступенів.

 З 1989 р. була секретарем правління Волочиської районної організації «Знання». Поступивши на роботу в Волочиську загальноосвітню школу № 5 I - III ступенів пройшла шлях від педагога – організатора до заступник директора по виховній роботі.

Валентина Брень активно займається громадською роботою, на даний час вона є куратором волонтерської молодіжної організації «НАМ», яка в основному займається збором коштів на лікування важкохворих дітей, а також на допомогу учасникам АТО.

Діти – члени організації, куратором якої є Валентина Брень, своїми руками виготовляють різного роду патріотичні вироби, продають їх і збирають кошти на потреби тим громадянам, кому допомога вкрай необхідна. Крім того, волонтерська молодіжна організація «НАМ» нещодавно виявила ініціативу створити у районі благодійний фонд, який надаватиме матеріальну допомогу важкохворим дітям і дорослим. Організаційні роботи із створення фонду на даний час тривають.

Валентина Брень вдало поєднує роботу педагога, громадського діяча та депутата районної ради, залишаючись при цьому турботливою дружиною, мамою та бабусею.

Як депутат районної ради Валентина Володимирівна переконана, що у будь-якій діяльності, перш за все потрібно думати про тих, кому необхідна допомога, завжди надавати їм підтримку та ставитись з розумінням і співчуттям до чужих проблем і, дуже важливо, виконувати свої обіцянки, якщо не впевнений,що виконаєш – краще не обіцяй.