Чагайна Олександр Олександрович

Олександр Олександрович Чагайна – член Президії районної ради, голова депутатської фракції районної ради Політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», заступник голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва.

Народився Олександр Олександрович 28 вересня 1979 року у м. Волочиську, Хмельницької області.

По закінченні школи навчався у Волочиському професійно-технічному училищі № 5 за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аудит», а далі продовжив навчання у Подільській Державній аграрно - технічній академії (м. Кам'янець – Подільський) за спеціальністю менеджмент-організацій, яку закінчив у 2002 році. Під час навчання в академії проходив військову підготовку.

Першим робочим місцем Олександра Чагайни стала АЗС-19 ТОВ «Авіас», де він працював оператором. З вересня 2004 року прийнятий на посаду охоронника - консультанта Волочиського відділення «ПриватБанку», а у 2007 році переведений на посаду керівника відділення № 3 цієї ж установи.

З 2015 року і по теперішній час - керівник відділення Акцент-Банк «ЦОК № 259 м. Волочиськ».

Член президії районної ради. 

Член Постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту,зв’язку та розвитку підприємництва.

Одружений.

Олександр Олександрович відстоював інтереси жителів нашого міста у Волочиській міській раді VІ скликання, а тепер дбає про своїх земляків у Волочиській районній раді.

Представляючи у районній раді Політичну партію «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Олександр Чагайна переконаний, що саме ця політична сила спроможна об'єднати всю країну, забезпечити виконання усіх пунктів Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом та запровадити безвізовий режим нашої держави з ЄС, вдало провести реформи з децентралізації державної влади та боротьби із корупцією, а також в стислі терміни створити боєздатну армію для захисту нашої Батьківщини.

Олександр Олександрович впевнений, що усі труднощі, які зараз переживає Україна та її народ, ми зможемо подолати і збудувати економічно сильну, незалежну державу та заможне суспільство.