Горобець Михайло Володимирович

Михайло Володимирович Горобець – член постійної комісії районної ради з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями, безпартійний.

Народився Михайло Володимирович 01 січня 1975 р. в с. Тарноруда, Волочиського р-ну, Хмельницької обл..

Освіту здобув у Кам’янець – Подільському державному педагогічному інституті за спеціальністю «Історія та основи правознавства». За кваліфікацією  - «Вчитель історії на основ правознавства».

У 1997 р. проходив службу в Збройних силах Української Армії.

Трудову діяльність розпочав головним спеціалістом відділу взаємодії з політичними партіями, громадськими організаціями секретаріату Волочиської РДА. Невдовзі і головним спеціалістом відділу внутрішньої політики апарату Волочиської РДА, начальником відділу внутрішньої політики апарату Волочиської РДА, керівником апарату Волочиської районної державної адміністрації.

Був також керівником секретаріату Волочиської районної організації «Народ Партії». З 2007 р. -  головний спеціаліст районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, через рік - начальник відділу внутрішньої з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату Волочиської РДА.

Одружений.