Грищук Ігор Казимирович

Ігор Казимирович Грищук – член президії районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту,зв’язку та розвитку підприємництва, член депутатської фракції районної ради від районної організації Аграрної партії України.

Народився Ігор Казимирович  21 квітня 1968 р. в селі Сергіївка, Волочиського р-ну, Хмельницької обл..

Після закінчення Ясненської середньої школи поступив в Хмельницький технологічний інститут на спеціальність: «Економіка та організація виробництва».

Трудову діяльність розпочав інженером на Хмельницькому приборному заводі «Нева», а згодом і начальником бюро. З 1992 р. – працював на Наркевицькому цукровому заводі,  де пройшов шлях від інженера-економіста до директора заводу. На даний час займає посаду заступника директора ВП «Наркевицький цукровий завод» ТОВ «Волочиськ-агро».

Обирався депутатом районної ради 2-х скликань.

Одрежений.

Як депутат районної ради та член Аграрної Партії України переконаний, що саме завдяки розвитку сільського господарства, Україна зможе стати справді заможною країною.

Владі потрібно вжити усіх можливих заходів, щоб не лише підтримати аграріїв, а й створити усі умови для розвитку села і сільського господарства, а українці владі в цьому допоможуть, адже наш народ – працелюбний, він любить свою Батьківщину та хоче працювати на своїй рідній землі.