Козловський Сергій Миколайович

Сергій Миколайович Козловський – член Президії районної ради, голова депутатської фракції районної ради районної партійної організації ВО «Батьківщина», заступник голови постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, голова партійного осередку ВО «Батьківщина» с. Маначин.

Народився Сергій Миколайович 27 лютого 1962 року у с. Маначин, Волочиського району, Хмельницької області.

Після закінчення Маначинської загальноосвітньої школи проходив строкову військову службу.

Розпочав свою трудову діяльність Сергій Миколайович у 1983 році водієм у Війтовецькому спецАТП № 9, де пропрацював 11 років.

З 1994 по 1998  працював водієм у Волочиському райпостачі, а з 1999 по 2002 рік – головним інженером КСП ім. Л. Українки (с. Маначин).

З 2004 року і по сьогоднішній день – приватний підприємець.

Член Постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

Член президії районної ради.

Одружений.

Підприємницька діяльність Сергія Козловського пов’язана із сільським господарством, а тому він добре знає, як живеться селянам та як важко не те що розвиватися, а існувати малому та середньому бізнесу у нашій державі.

І саме відстоювання інтересів сільгоспвиробників, відродження і розвиток сільського господарства є основними пріоритетами у роботі Сергія Миколайовича, як депутата районної ради.

Він переконаний, що село має розвиватися, сільське господарство виходити на новий, економічно розвинений рівень, а держава повинна всебічно сприяти цьому.