Свистун Володимир Михайлович

Володимир Михайлович Свистун – член постійної комісії районної ради з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями, член громадської організації «ЗАВЖДИ ПОРУЧ! ЗА ХМЕЛЬНИЧЧИНУ», безпартійний.

Народився Володимир Михайлович 11 червня 1977р. в с. Гречана, Волочиського р-ну, Хмельницької обл.. Закінчив Львівський державний аграрний університет

 за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр» та здобув кваліфікацію «Спеціаліст із землевпорядкування та кадастру».

У 1995р. проходив службу в Збройних силах України.

Працював робочим Війтовецького сільськогосподарського підприємства, водієм ВАТ «Надія», головою фермерського господарства «Дмитро», спеціалістом першої категорії Волочиського районного відділу земельних ресурсів,  провідним спеціалістом Старокостянтинівського міжнародного відділу з  контролю за використанням та охороною земель в Хмельницькій обл., головним спеціалістом центрального регіонального відділу з контролю за використанням та охороною земель в Хмельницькій обл.. 

З 2010 р. – завідуючим, а згодом  головним спеціалістом сектору Державної інспекції  з  контролю за використанням та охороною земель Управління Держкомзему у Волочиському р-ні, Хмельницької обл..

Одружений. 

3 2016 року - обраний заступником голови Війтовецької селищної ОТГ.