Верба Петро Петрович

.Петро Петрович Верба – член президії районної ради, голова депутатської фракції районної ради Волочиської районної організації Аграрної партії України, заступник голови постійної комісії районної ради з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями.

Народився Петро Петрович 24 лютого 1963 року в с. Яхнівці, Волочиського району, Хмельницької області.

Після закінчення школи навчався у Кам'янець-Подільському радгосп технікумі за спеціальністю агроном. Далі Петро Петрович продовжив навчання у Кам'янець-Подільському сільськогосподарському інституті за спеціальністю «Агрономія», а в 1993 році йому присвоєно кваліфікацію спеціаліста вченого агронома.  

Так склалося, що вже під час навчання Петро Верба розпочав свою трудову діяльність. З 1980 року працював різноробочим колгоспу «Ленінський шлях» у с. Яхнівці. З 1985 по 1986 рік – завідувачем мишинним двором колгоспу «Зоря комунізму» (с. Користова), потім - головним агрономом колгоспу «Росія» (с. Курилівка), головою правління КСПП «Полісся» (с. Яхнівці).

У 2002 році був призначений на посаду начальника управління сільського господарства Волочиської райдержадміністрації, заступником голови РДА, де працював до 2010 року. Зараз тимчасово не працює.

Обирався депутатом Волочиської районної ради трьох скликань. У 2006 році нагороджений трудовою відзнакою «Знак пошани» міністерства Аграрної політики України.

З 2002 року, протягом 5-ти років, очолював Волочиську районну організацію Аграрної партії України.

Член призидії районної ради.

Член Постійної комісії районної ради з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями

Одружений.

 Петро Петрович переконаний, що жителі Волочищини – працелюбні, щирі та чесні люди. І депутати районної ради та він, зокрема, не можуть бути байдужими до проблем рідного району, а зобов’язані докласти всіх зусиль для вирішення проблем його жителів і створити всі умови для розвитку рідного краю та країни в цілому. Зараз країні і її жителям, а це в основному аграрії, як ніколи потрібна єдність та підтримка, щоб разом пережити нестерпні часи, подолати злидні та відродити життя на селі. Саме на це спрямована діяльність Петра Верби та його одно партійців, як депутатів районної ради.