Задорожна Надія Іванівна

Надія Іванівна Задорожна - секретар постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, член громадської організації «ЗАВЖДИ ПОРУЧ! ЗА ХМЕЛЬНИЧЧИНУ», безпартійна.

Народилася Надія Іванівна 10 вересня 1957 р. в с. Богданівка, Волочиського р-ну, Хмельницької обл..

Закінчила Тернопільський педагогічний державний інститут імені Я. А. Галана за спеціальністю «Російська мова та література» та здобула кваліфікацію  «Вчитель російської мова та література».

Трудову діяльність розпочала старшою піонервожатою Поповецької восьмирічної школи, продовжила - старшою піонервожатою Богданівської середньої школи. З 1984 р. - вчитель російської мова та література Богданівської середньої школи. З 1992р. – директор Богданівської загальноосвітньої школи I – III ступенів.

Замужем.

Жодного дня не пошкодувала Надія Іванівна, що присвятила своє життя педагогіці,  адже переконана, що виховати людину, справжнього патріота – найвища місія. За досягнення у роботі педагога та директора школи, Надія Іванівна нагороджена великою кількістю великою кількістю різноманітних грамот та подяк, серед яких грамота Міністерства освіти України та нагрудний знак «Відмінник освіти України».

Обиралася депутатом районної ради IV, VI скликань. Сьогодні у районній раді вона активно представляє інтереси своїх земляків, які віддали за неї свої голоси під час виборів депутатів до районної ради у 2015 році.

Як депутат районної  ради Надія Іванівна переконана, що будь-якими вчинками та рішенням має керувати мудрість. Свій розум і енергію потрібно спрямовувати на боротьбу з суспільним злом – корупцією, хабарництвом, бюрократією та ні в якому разі не дозволяти, щоб ними – українцями, маніпулювали.